Strona główna
Porównanie pakietów hostingowychRejestracja i parkowanie domen.Aktualne promocjeAktualnie obowiązujący regulamin.Kontakt,pomoc,informacje o nas.

Informacje o nas ...

    Głównym kierunkiem działania firmy jest sprzedaż oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem oraz świadczenie pełnego pakietu usług związanym z naszym oprogramowaniem. Ponieważ w związku z tym administrujemy również serwerami zainstalowanymi w firmach - u naszych klientów i zdobyliśmy niemałe doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą serwerów, postanowiliśmy roszerzyć działalność o świadczenie usług hostingowych.

    Serwery przez nas obsługiwane mają postawione wysokie wymagania co do wydajności, jak również innych czynników, takich jak bezawaryjność, stabilność. Dotychczas nabyte doświadczenia związane z serwerami produkcyjnymi postaramy się zastosować również w celu zapewnienia naszym obecnym i przyszłym klientom maksimum satysfakcji podczas korzystania z naszych własnych serwerów hostingowych.

Krótka charakterystyka sprzętu oraz naszego podejścia do usługi hostingu:

Usługi hostingowe świadczymy na naszych własnych serwerach. Każdy z nich dysponuje łączem minimum 100 MBit/s (upload oraz download do i z internetu) przez 24 godziny na dobę.
Mimimum ośmiordzeniowy procesor, minimum 8GB RAM na serwer, dyski SATA,SAS są w stanie zapewnić szybki dostęp do obszarów serwerów wirtualnych, które Państwo wykorzystujecie.
Serwer pocztowy obudowany w filtr antyspamowy(z greylist'ingiem) oraz skaner antywirusowy zapewni Państwu maksimum bezpieczeństwa oraz zmniejszenie ilości spamu i automatyczne oznaczanie ewentualnej niechcianej poczty. Serwer pocztowy obsługuje protokoły SMTP, POP3, IMAP .
Serwer FTP umożliwia łatwe zarządzanie danymi zgromadzonymi w ramach konta, wysyłanie plików czy ich odczyt jak również kopiowanie danych z konta umieszczonego na serwerze wirtualnym.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa i poufności informacji, wszystkie usługi dostępne dla Państwa uruchamiamy również poprzez protokół SSL, co zapewnia brak przechwycenia haseł dostępu oraz poufność transportowanych prywatnych danych.
Gwarantujemy, iż nasze serwery nie będą NIGDY przeciążone. Z chwilą ustalenia momentu możliwego przepełnienia serwera, rejestrację nowych kont przeniesiemy na nowy serwer.


  Naszym celem jest zapewnienie Państwu wydajnego i niezawodnego hostingu, jednocześnie zapewniając stosunkowo duże parametry serwera przy zachowaniu rozsądnej ceny. Nie ukrywamy, iż w tej branży panuje wysoka konkurencja, nie twierdzimy, że jesteśmy jedyni na rynku, lecz mamy nadzieję, że wybranie przez nas drogi zapewniającej wysoką jakość usług zostanie przez Państwa docenione.

  Informujemy Państwa również, iż jesteśmy firmą, działającą na rynku od kwietnia 1997 roku co odróżnia nas od wszelakich "dynamicznie rozwijających się firm", a fakt tak długiej jak na polskie warunki działalności świadczy o naszej stabilnej ofercie dla Państwa.

Informacje kontaktowe:

Mobile: 53 11 33 533, godz. 8 - 16 Pon-Piątek (nie odbieramy zastrzeżonych !)
Rachunek do wpłat: 33 2530 0008 2076 1261 3690 0001
e-mail: formularz kontaktowy